Model : P16-30121
P16-30121
11" 45 Degree Bent Long Nose Plier
Verwandte Produkte
FLAT NOSE PLIERS
FLAT NOSE PLIERS
11"  Straight Long Nose Plier
11" Straight Long Nose Plier
10" Slip Joint Plier
10" Slip Joint Plier
16"  90° Bent Nose Plier
16" 90° Bent Nose Plier
BENT NOSE PLIERS
BENT NOSE PLIERS
11"  45° Bent Nose Plier(Offset Handle)